15 Січня 2023 в 21:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Grayscale оскаржить у суді рішення американського регулятора

Grayscale
Share this page to Telegram

Компанія Grayscale подала скаргу на рішення Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), через яке не вдалося запустити біржовий інвестиційний фонд на біткоїн (BTC ETF) у червні. За інформацією головного юрисконсульта компанії, справа просувається швидко.

Регулятор не дозволив перетворити траст на S12 млрд Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на заснований на ціні біткоїна ETF. У документі, направленому до окружного суду округу Колумбія (District of Columbia Circuit Court), наведено аргументи на користь того, що комісія неправомірно відмовила Grayscale.

Відповідно до Grayscale, SEC упереджено розглядає заявки на ETF, на скасовання ф’ючерсних продуктів. Представники Grayscale наполягають на тому, що кореляція між спотовою ціною біткоїна та цінами на ринку ф’ючерсів становить 99,9%. А головне, на думку команди компанії, SEC перевищила свої повноваження.

Представники SEC стверджують, що проєкт компанії Grayscale не може захистити потенційних інвесторів від усілякого шахрайства та маніпуляцій. Комісія знайшла подібності з іншими подібними ETF-проєктами, на кшталт One River, які так само не змогли надати достатньо доказів захищеності інтересів користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар