CFTC

Комісар CFTC: «агентству потрібні додаткові ресурси для розширення нагляду за криптовалютами»

Один з комісарів CFTC заявив, що агентство може регулювати торгівлю ф’ючерсами, свопами та опціонами на криптоактиви. Але йому потрібні додаткові ресурси для прямої роботи з ринком криптовалют.

Під час конференції по цифрових активів Асоціації керованих фондів, комісар Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) Ден Берковіц (Dan Berkovitz) сказав, що раніше регулятор діяв агресивно стосовно криптовалютної індустрії. Він привів у приклад справу з біржею BitMEX і штраф в $ 100 млн для врегулювання претензій з боку CFTC і FinCEN.

Берковіц зазначив, що в агентства є можливості й досвід для подальшого регулювання криптоактивів, але зараз воно не може цим займатися через обмеженість ресурсів.

«Якби Конгрес ухвалив, що наш нагляд над криптовалютами повинен бути розширений для регулювання ринку готівки, нам би знадобилися додаткові ресурси», – сказав Берковіц. «Ми не прагнемо до більшого нагляду за криптовалютними ринками без додаткових ресурсів. Ми залишаємося на своїй ниві ».

Комісар CFTC зазначив, що Комісія з цінних паперів і бірж, Мережа по боротьбі з фінансовими злочинами, Федеральна резервна система та інші регулятори успішно координують зусилля з питання нагляду за індустрією. «Ми всі добре виконуємо свої завдання. Я думаю, що ми відмінно скоординовані », – сказав він.

Берковіц знову звернувся до питання деривативів DeFi та повторив свою раніше висловлену думку про те, що робота деяких платформ децентралізованих фінансів може бути нелегальною.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.