криптовалюти

Колишній співробітник ЦБ Індії вірить в майбутнє криптовалют

Центральний банк Індії завжди насторожено ставився до індустрії криптовалют. Однак, за словами колишнього керівника Резервного банку Індії Рагурама Раджана, у криптовалют безумовно є майбутнє.

Виступаючи на форумі Reuters Global Markets Forum, економіст висловив думку, що, попри волатильність криптовалют, найближчим часом вони можуть бути корисні як платіжний засіб.

За словами Раджана, внутрішня цінність криптовалют полягає в її функціональності та способах застосування:

Я думаю, що цінність криптовалют слід розглядати більшою мірою з точки зору того, чи будуть вони корисні в системі в майбутньому.
Але я був би більш впевнений в цінності цих криптовалют, якщо вони знайдуть слушні варіанти використання, а технології будуть розвиватися.

Відповідно до звітів Gemini та Chainalysis, Індія є однією з провідних країн у світі з впровадження криптовалют. Багато жителів використовують її для грошових переказів, інші вважають їх надійним інвестиційним інструментом. Молоді люди, що не мають доступу до традиційних фінансових ринків, вважають це вдалим варіантом для інвестицій.

Ці коментарі Раджана різко контрастують з висловлювання нинішнього керівництва RBI, яке закликає до заборони всіх приватних криптовалют, виключаючи ті, які підтримуються державою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.