28 Серпня 2021 в 18:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Колишній співробітник ЦБ Індії вірить в майбутнє криптовалют

криптовалюти
Share this page to Telegram

Центральний банк Індії завжди насторожено ставився до індустрії криптовалют. Однак, за словами колишнього керівника Резервного банку Індії Рагурама Раджана, у криптовалют безумовно є майбутнє.

Виступаючи на форумі Reuters Global Markets Forum, економіст висловив думку, що, попри волатильність криптовалют, найближчим часом вони можуть бути корисні як платіжний засіб.

За словами Раджана, внутрішня цінність криптовалют полягає в її функціональності та способах застосування:

Я думаю, що цінність криптовалют слід розглядати більшою мірою з точки зору того, чи будуть вони корисні в системі в майбутньому.
Але я був би більш впевнений в цінності цих криптовалют, якщо вони знайдуть слушні варіанти використання, а технології будуть розвиватися.

Відповідно до звітів Gemini та Chainalysis, Індія є однією з провідних країн у світі з впровадження криптовалют. Багато жителів використовують її для грошових переказів, інші вважають їх надійним інвестиційним інструментом. Молоді люди, що не мають доступу до традиційних фінансових ринків, вважають це вдалим варіантом для інвестицій.

Ці коментарі Раджана різко контрастують з висловлювання нинішнього керівництва RBI, яке закликає до заборони всіх приватних криптовалют, виключаючи ті, які підтримуються державою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар