20 Липня 2021 в 20:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Клієнти JP Morgan вірять в біткоін, поки банк продовжує сумніватися

ВТС
Share this page to Telegram

Директор підрозділу JP Morgan у сфері управління капіталами Мері Каллахан Ердоус розповіла про те, що їхні клієнти стали частіше розглядати біткоін в якості придатного для інвестицій активу, але ця позиція не обов’язково узгоджується з точкою зору банку. Ердоус дала інтерв’ю Bloomberg ще 7 червня, проте ролик з її коментарями з приводу біткоіна був завантажений лише сьогодні.

Відповідаючи на питання про те, чи стануть вони проводити транзакції для інвесторів, Ердоус заявила, що питання про визнання криптовалют класом активів залишається відкритим, але серед їх клієнтів зустрічається все більше тих, хто вірить в це.

«Багато клієнтів говорять, що це клас активів, в який вони хотіли б інвестувати. Наша робота – допомагати їм вкладати гроші туди, куди вони хочуть », – сказала вона.

Ердоус пояснила, що JP Morgan не розглядає «біткоін як клас активів». Щоб утвердитися на позиції засобу накопичення йому потрібен час, а його волатильність щодо долара залишається одним з головних приводів для сумнівів в банку, додала вона.

JP Morgan поки не пропонує клієнтам можливість прямої покупки біткоіна, але вони можуть інвестувати в акції таких компаній, як MicroStrategy, Square і Tesla, які тримають криптовалюти у своїх резервах. CEO JP Morgan Джеймс Даймон недавно в черговий раз застеріг інвесторів від покупки біткоіна, зазначивши, що він «не має нічого спільного з фіатною валютою і з золотом».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар