10 Квітня 2023 в 18:26
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Кількість активних власників BTC стрімко зростає

BTC
Share this page to Telegram

Екосистема біткоїна продовжує активно розвиватися. Примітно, що з початку цього року головний цифровий актив додав у вартості понад 70%. Банківська криза, що паралельно розвивається, в США оголила структурні проблеми сектору традиційних фінансів. Не дивно, що за таких умов інвестори шукають адекватні альтернативи для своїх капіталовкладень. І не в останню чергу на цьому простіше згадується саме біткоїн.

Нещодавно фахівці аналітичної компанії LookIntoBitcoin розповіли про ухвалення флагманського криптоактиву у світі. Зазначалося, що чисельність гаманців, де зберігається щонайменше одного BTC, досягла нового історичного максимуму лише на рівні 1 млн. Загальна кількість власників біткойна зростає найшвидшими темпами початку 2021 року.

Сумарна кількість адрес, на балансі яких міститься будь-яка кількість BTC, станом на 10 квітня перевищила позначку 46 млн. Представники LookIntoBitcoin пояснили, що подібна динаміка говорить про масове прийняття біткоїна в широкому колі інвесторів по всьому світу.

Тим часом Bitcoin зберігає потенціал для подальшого зміцнення позицій. Монета знаходиться вище $28,3 тис., додавши у вартості понад 1,4% за останню добу.

Потрібно враховувати, що цього тижня запланована публікація великої кількості макроекономічних метрик. Не виключено, що у зв’язку з цим волатильність на крипторинку значно зросте.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар