18 Лютого 2023 в 20:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Керівники Binance шукають заміну стейблкоїну BUSD

binance
Share this page to Telegram

Після проблем компанії Paxos та стейблкоїна BUSD, біржа Binance налагодила контакт із кількома приватними та державними організаціями. Вони висловили зацікавленість у співпраці з найбільшою у світі біржею криптовалют. Про це розповів головний директор зі стратегії Binance Патрік Хіллманн. “Є дуже цікаві можливості, особливо в Європі та на Близькому Сході”, – запевнив він кореспондентів Forbes, але не почав розкривати подробиці.

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао підтвердив, що компанія вивчає інші емітенти та стабільні монети, не пов’язані з доларом США. “Одна з багатьох причин, з якої стейблкоїни, які не прив’язані до USD так довго не були ключовими гравцями на ринку, – це регулювання”, – сказав співзасновник DFX Finance Кевін Чжан.

Він підкреслив, що Binance завжди буде значним гравцем у просторі стейблкоїнів. “Деномінація торгових пар у певних стабільних монетах створить величезний мережевий ефект”, – додав він.

Ситуація з BUSD застала Binance зненацька. “Продукт BUSD у наших очах завжди був життєздатним”, – сказав Хіллман. «У нас не було часу чи попередніх повідомлень, щоб підготуватися до такого сценарію. Є ціла низка речей, які ми намагаємося з’ясувати, — зазначив він, — як людям буде відшкодовано витрати та інші питання».

На думку Хіллмана, дні BUSD вважаються. “Люди не купуватимуть стейблкоїн Binance USD, тому що вони не впевнені в тому, що буде завтра”, – пояснив він.

На думку експертів, Binance швидко втрачала свої позиції в США, оскільки американські регулятори розпочали репресії щодо криптовалютного сектора. Хіллман підтвердив Forbes, що нині біржа не має банківського партнера в Сполучених Штатах. Він зазначив: «ми чули від кількох банків, що їм було дано попередження, щоби відмовитися від обслуговування криптоплатформ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар