криптовалюти

Каліфорнія – передовий штат за ступенем інтеграції криптовалют

Згідно з новим галузевим дослідженням сайту оглядів Crypto Head, Каліфорнія стала найпідготовленішою до прийняття криптовалют юрисдикцією в Сполучених Штатах завдяки установці криптовалютних банкоматів і зростальному інтересу до цифрових активів серед населення.

Каліфорнія з рахунком 5,72 з 10 випередила Нью-Джерсі (5,44), Техас (5,28), Флориду (5,03) і Нью-Йорк (4,29) в індексі готовності до криптовалют. Загальний бал штату був на 2,54 пункту вище, ніж в середньому по країні.

криптовалюти

Результати були зведені в таблицю з використанням таких показників, як пошукові запити про криптовалюти в Google, наявність біткоін– та інших криптовалютних банкоматів, а також кількість нормативних актів, пов’язаних з блокчейном. В результаті Каліфорнія зайняла перше місце по пошукових запитах в Google на 100 000 осіб і за кількістю криптобанкоматів. Ці позитивні чинники компенсують відсутність в державі законодавства, пов’язаного з криптовалютами.

Для порівняння, Нью-Йорк прийняв вісім законів, орієнтованих на криптовалюти, але посів 33-е місце за кількістю встановлених криптоматів. У Нью-Джерсі найбільша кількість криптовалютних банкоматів на 10 000 квадратних миль і третє місце за кількістю пошукових запитів на 100 000 осіб. Техас і Флорида також показали хороші результати щодо банкоматів і пошукових запитів.

Попри невизначеність регулювання та обговорюваний законопроєкт про інфраструктуру, який може вплинути на ключові сегменти економіки блокчейну, Сполучені Штати продовжують залишатися світовим лідером по впровадженню криптовалют. У 2020 році обсяги торгів BTC в США перевищили обсяги торгів в Європі, Нігерії та Китаї разом узятих.

У тому ж році американці заробили $ 4,1 млрд реалізованого прибутку від своїх криптовалютних угод, що набагато перевищує показники будь-якої іншої країни. За даними галузевих джерел, США також є світовим лідером за кількістю біткоін-банкоматів, на частку яких припадає 86,4% від загального числа встановлених банкоматів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.