JPMorgan

JPMorgan зазначив зростальну роль інституціоналів в поширенні DeFi

Поширення децентралізованих фінансів (DeFi) серед інституційних інвесторів у другому кварталі перевершило попередні рекорди, звертають увагу аналітики банку JPMorgan в тижневому звіті про стан криптовалютного ринку.

За їхніми спостереженнями, на даному відрізку понад 60% всіх DeFi-транзакцій відбувалося на суми понад $ 10 млн, тоді як всього по ринку таких транзакцій було менше половини. Інституціонали з великих економік сприяють активності в DeFi-просторі, а країни, що розвиваються продовжують освоювати більш традиційні криптовалютні активи, відзначають аналітики.

На цьому тижні Huobi Ventures оголосила про створення «GameFi» -ФОНД на $ 10 млн, орієнтованого на розвиток ігор на блокчейні. У травні компанія відкрила спеціалізований DeFi-фонд на $ 100 млн і NFT-фонд на $ 10 млн. Згідно з DeFi Pulse, обсяг активів в DeFi на базі Ethereum продовжив рости у вересні та зараз становить $ 90 млрд, що, однак, менше, ніж в першій половині місяці.

За даними Dune Analytics, обсяг торгів на 14 різних децентралізованих біржах на базі Ethereum за останні 7 днів перевищує $ 15 млрд. З них понад 62% припадають на Uniswap. Дані DeFi Lama, своєю чергою, вказують на те, що загальна сума активів в DeFi, включаючи мережі Binance Smart Chain, Avalanche і Solana, вже перевищила $ 170 млрд. Понад 270 000 біткоінів ($ 13 млрд) було токенізовано для використання в блокчейні Ethereum. Загальний обсяг торгів децентралізованих бірж по всіх блокчейнах за тиждень склав $ 23,8 млрд.

При цьому оборот найбільших криптовалют знизився в порівнянні з попереднім тижнем, пише JPMorgan. Середньоденний обсяг угод на ринках біткоіна та ефіру впав на 18% і 21% відповідно разом з волатильністю. Оборот Litecoin, Dogecoin і Uniswap теж скоротився. Сукупна капіталізація крипторинку виросла на 2,2% до $ 2,2 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *