криптовалюти

Інвестиції в криптовалюту за 2021 рік перевищили показники за всі минулі роки разом узяті

Виходячи з офіційних статистичних даних, за минулі 6 місяців 2021 року розмір венчурних інвестицій в цифрові активи перевищив показник за всі попередні роки разом узяті. Всупереч цьому даний беззаперечний факт не можна заперечувати, що крипто-індустрія на початку цього року зіткнулася з великою волатильністю. Про це свідчить падіння ринкової капіталізації в січні-лютому місяці. Вона знизилася з $ 2,5 трлн до $ 1,8 трлн.

Попри те, що в цьому році на ринку було зафіксовано кілька «злетів і падінь», венчурні інвестиції безперервно продовжують надходити в галузь криптовалют. Так, наприклад, з початку цього року різні фонди вклали близько $ 17 млрд в компанії, проєкти та стартапи, тим, чи іншим чином пов’язані з цифровими активами.

«Багато інвесторів отримали істотний прибуток ще на самому початку розвитку криптовалютного сектора. Зараз вони розуміють більш-менш напрямок, в якому буде розвиватися ситуація на ринку. З цієї причини, незважаючи ні на що інвестори продовжують вкладати гроші в цифрові активи », – зазначив гендиректор KuCoin Джонні Лю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що розмір інвестицій в крипто-індустрію в Індії досяг $ 40 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *