Chingari

Індійський конкурент TikTok привернув $ 19 млн для створення свого токена

Головний конкурент TikTok в Індії зібрав понад $ 19 млн для завершення розробки свого токена GARI на основі Solana.

Одна з найбільших платформ для обміну короткими відеороликами в Індії Chingari успішно залучила кошти від таких інвесторів, як Kraken, Alameda Capital, Galaxy Digital та інших. Компанія прагне запустити власний токен, увійти у світ NFT і приєднатися до блокчейну Solana.

Велика частина суми буде витрачена на розвиток наявних продуктів і розробку нових. Торік після заборони TikTok в Індії проєкт Chingari зазнав масштабний редизайн, крім того, йому вдалося залучити значну частку ринку користувачів.

За заявою команди, Chingari вдалося наростити свою аудиторію зі 100 000 користувачів до 50000000 всього за шість місяців. Згідно з даними SimilarWeb, додаток увійшов в десятку найпопулярніших додатків в Індії, поступаючись тільки таким гігантам, як Facebook і Instagram.

Деяка частина коштів буде направлена ​​в простір криптовалют, в тому числі на розробку власного токена платформи GARI.

Майбутній цифровий актив буде працювати поверх швидко набирає популярність блокчейну Solana і повинен стати «основним варіантом використання криптовалюти в Індії».

Токен дозволить створювати власний простір електронної комерції, який містить фізичні товари, розробку їх NFT і можливість для фанатів підтримувати фінансово своїх улюблених артистів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *