15 Січня 2023 в 21:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Індійський Центробанк виступив за заборону криптовалют

крипто
Share this page to Telegram

Керівництво Резервного банку Індії вважає, що крипторинок не можна легалізувати, оскільки визначення криптовалюти дуже розпливчасте і всі цифрові монети є аналогом азартних ігор.

Голова правління індійського центробанку (Reserve Bank of India) Шактіканта Дас (Shaktikanta Das) на заході The Bussiness Today окреслив позицію регулятора, заявивши, що слід повністю заборонити всю торгівлю криптовалютами.

Шактиканта Дас неодноразово заявляв, що не існує вагомих причин визнавати цифрові валюти:

«Деякі люди називають це активом, водночас інші вважають це фінансовим продуктом. Якщо так, то це має щось мати під собою. У випадку з криптовалютою ми не маємо нічого».

Глава індійського регулятора уточнив, що ситуація може призвести до RBI до повної втрати контролю за обсягом грошей в економіці. Чиновник навів дані про те, що 20% транзакцій проходять у криптовалюті й не потрапляють у поле зору та під регулювання центрального банку.

Всі криптовалюти вкрай ненадійні, а їхня вартість надто волатильна:

«Волатильність цін ґрунтується на вигаданій концепції, де ціна конкретної криптовалюти може зрости чи впасти. Що ж, все, що існує без будь-якого забезпечення, оцінка якого повністю залежить від вигадок – спекуляція на 100 % і може прямо називатися азартною грою».

Попри заяви голови центробанку, юридичний статус криптовалюти в Індії залишається невизначеним, як у багатьох інших країнах.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар