Huobi и Upbit

Huobi та Upbit виключили з лістингу ряд токенів для відповідності регуляторним вимогам

11 з 20 криптовалютних бірж Південної Кореї з сертифікатами інформаційної безпеки випустили попередження або призупинили торги «занадто ризиковими», на думку регуляторів, токенами. Про це пише Arirang.

Upbit провела делістинг Paycoin, Maro, Observer, Solve.Care і Quiztok. Huobi Korea зупинила торги нативним токеном HT. Coinbit припинила обіг восьми активів і включила ще 28 в список із застереженням для інвесторів.

У травні Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) отримала повноваження здійснювати нагляд і регулювання ринку криптовалют.

Для отримання відповідної ліцензії місцевим біткоін-біржам необхідно відкрити рахунок в місцевому банку. Чинні гравці зобов’язані виконати цю вимогу до вересня.

Згідно з виданням, кредитні установи Південної Кореї прохолодно ставляться до заявок криптовалютних платформ через побоювання порушити антивідмивне законодавство.

За даними Korea Times, 14 червня FSC зобов’язала місцеві банки зупинити обслуговування біткоін-бірж, які допустили порушення при перевірці особи клієнтів або недопущення підозрілої активності.

За оцінками регулятора, лише 4 з 60 працюючих в країні платформ повністю відповідають вимогам, що пред’являються.

Нагадаємо, за перший квартал 2021 року південнокорейські банки обробили транзакції на 64,2 трлн вон (~ $ 57,9 млрд) у верифікованих рахунках, пов’язаних з криптовалютними біржами. Значення перевищило сукупний показник 2020 року.

У червні 2021 року резидентів Південної Кореї зобов’язали розкривати дані про рахунки на закордонних біткоін-біржах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *