Huobi Global

Huobi Global вивела з Китаю більше $ 6.5 млрд у ВТС і ЕТН

Після заборони НБК операцій з криптоактивами біржа Huobi Global згортає діяльність в Китаї та виводить кошти клієнтів з під санкцій регулятора.

Після того, як Національний банк Китаю заборонив юридичним особам, зареєстрованим на території країни, всю діяльність, пов’язану з криптоактивами, біржі Huobi Global довелося обмежити громадянам материкового Китаю всі операції на платформі. Huobi заявила, що припинила приймати нових клієнтів з материка з п’ятниці, 24 вересня 2021 року, і завершить контракти з клієнтами до кінця року відповідно до вимог регулятора. В результаті, Huobi Global вивела з Китаю всі свої кошти, понад $ 6 млрд в ВТС і ЕТН.

За даними дослідницької компанії IntoTheBlock, Huobi Pool, восьмий за величиною пул BTC, перемістив майже 100000 BTC або $ 4.21 мільярда доларів. З 18 грудня 2017 року ця найбільше одноразове переміщення коштів, коли-небудь зроблене Huobi Global.

Також одночасно зафіксовані й перекази ефіру. Було переміщено близько 800 000 ETH ($ 2.29 мільярда доларів) з Huobi на невідомі гаманці. За даними Etherscan, транзакції були популярними ще за кількох гаманців партіями по 100 тис. ETH.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.