29 Липня 2021 в 20:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Harvest Finance додає підтримку рішення Polygon

Polygon
Share this page to Telegram

Розробники Harvest Finance, одного з перших протоколів «дохідного фермерства» DeFi, розгортають інструменти додатки в мережі другого рівня ефіріума Polygon.
Згідно із заявою розробників Polygon, інструменти фармінгу Harvest Finance були розгорнуті з використанням смартконтрактів мережі. Висока пропускна здатність і низькі комісії в мережі другого рівня Polygon дозволять підвищити ефективність «дохідного фермерства» для користувачів Harvest Finance.

В цілому все більше протоколів DeFi використовують мережу другого рівня ефіріума. На цьому тижні протокол децентралізованого страхування Tidal Finance також був запущений на Polygon.

Спочатку Harvest Finance використовував смартконтракти самого ефіріума. Однак через зростання комісій за транзакції в цьому році деякі проєкти фармінгу стали збитковими. Високі комісії особливо вплинули на користувачів додатків DeFi, які раніше не мали досвіду роботи зі складними протоколами. Як заявляють розробники, партнерство з Polygon знизить бар’єр для входу в індустрію DeFi для новачків.

Крім розширення можливостей поточних стратегій за допомогою досконаліших технічних інструментів, Harvest Finance планує запустити нові проєкти дохідного фермерства. Нові інструменти фармінгу, перш за все сховища для різних токенів, будуть запущені зі значно нижчою комісією в порівнянні з попередніми проєктами на ефіріумі.

Нагадаємо, що торік хакери атакували протокол Harvest Finance і змогли вивести криптоактиви на $ 25 млн. Розробники протоколу запустили програму компенсації збитків користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар