Poly Network

Хакер Poly Network відмовився від винагороди в $ 500 000 за повернення коштів

Розробники китайського мережевого протоколу Poly Network запропонували хакеру, який викрав у них $ 611 млн, $ 500 000 винагороди за повернення коштів. Зломник від нагороди відмовився. Про це повідомив засновник аналітичної компанії Elliptic Том Робінсон.

У своєму зверненні представники Poly Network подякували хакера за «допомогу в поліпшенні безпеки проєкту» і висловили надію, що він внесе свій внесок у подальший розвиток блокчейну.

Зломник не прийняв винагороду компанії, проте запросив пожертвування від широкої публіки за те, що чинить правильно.

Poly Network

На момент написання на гаманець хакера надійшло $ 4700 в різних токенах.

Нагадаємо, 10 серпня міжмережевий протокол Poly Network піддався найбільшої в історії індустрії атаці на блокчейни Ethereum, Binance Smart Chain і Polygon. Сукупний збиток склав $ 611 млн в різних криптовалютах. Частину викрадених коштів в USDT вдалося заблокувати.

11 серпня хакер заявив про намір повернути кошти. Він перерахував команді проєкту всі викрадені активи, за винятком $ 33 млн в USDT, які Tether заморозив після атаки.

Експерти припустили, що однією з причин для відшкодування коштів стало те, що зломник засвітив персональні дані. Однак сам він пояснив причину своїх вчинків тим, що займається хакингом «заради забави» і хотів таким чином захистити проєкт від того, що будь-який «інсайдер» скористається тієї ж помилкою для крадіжки коштів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *