Прогноз Bitcoin

Guggenheim Partners: Ціна біткоїна може повернутися до позначок $ 20 000 – $ 30 000

Інвестиційний директор Guggenheim Partners Скотт Майнерд в інтерв’ю CNBC заявив, що залишається оптимістом щодо довгострокових перспектив біткоїна, але ціна першої криптовалюти виросла занадто швидко і високо.

«З огляду на масштабний рух, що ми бачили в біткоїні за короткий час, в ситуації багато піни. Я думаю, нам доведеться пережити серйозну корекцію », – сказав Майнерд.

18 квітня ціна цифрового золота досягла нового історичного максимуму на відмітках вище $ 64 000. У неділю, 18 березня, курс обвалився, опустившись, за короткий момент, нижче $ 52 000. Інвестор вважає, що це може бути всього лише початком.

«Я думаю, що ми могли б повернутися до $ 20 000- $ 30 000, що було б зниженням на 50%, але найцікавіше щодо біткоїна – подібні спади були і раніше», – заявив він.

За його словами, подібна корекція є частиною «нормальної еволюції довгострокового бичачого ринку». В цьому відношенні він залишається вірним своєму прогнозу, що ціна першої криптовалюти досягне позначок від $ 400 000 до $ 600. 000.

Про можливе зниження котирувань біткоїна до $ 20 000 Майнерд вперше попередив в січні, після подолання флагманом рівня $ 40 000. Про ймовірність більш глибокої корекції біткоїна також заявив стратег JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *