Біткоін

Громадянин Венесуели інсценував своє викрадення для крадіжки BTC на $ 1.15 млн

Національне поліційне управління Венесуели розшукує 23-річного чоловіка, який імовірно інсценував власне викрадення для крадіжки криптовалют.

Згідно із заявою директора Управління карного розшуку поліції Венесуели Дугласа Ріко (Douglas Rico), влада розшукує шахрая, який імовірно інсценував своє викрадення, щоб вкрасти біткоін на суму $ 1.15 млн.

Андрес Хесус Дос Сантуш Ернандес (Andrés Jesús Dos Santos Hernández) повідомив людям, які раніше довірили йому свої BTC для використання в схемі збільшення доходу, що криптовалюта була вкрадена. За словами Ернандеса, його викрали та змусили переводити активи з біржі Binance на численні адреси.

Влада вважає, що ця історія – прикриття для шахрайських дій Ернандеса, який вирішив втекти з криптоактивами. Зараз його місцеперебування невідоме. Імовірно він зник з біткоінами вартістю $ 1.15 млн.

На початку літа з’явилася інформація, що засновники південноафриканської інвестиційної платформи AfriCrypt Амір і Раїс Кейджі (Amir і Raees Kajee) вкрали 69 000 BTC користувачів. Однак засновники AfriCrypt заперечують ці звинувачення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.