10 Березня 2023 в 21:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Головний альткоїн втратив у ціні 7% за день

Ethereum
Share this page to Telegram

Багато цифрових активів зазнають серйозного тиску через новини про самоліквідацію великого американського банку Silvergate. За останню добу головний альткоїн втратив у ціні близько 7,9%.

Сумарна капіталізація крипторинка скоротилася на $60 млрд протягом 24 годин, розташувавшись на позначці $931,9 млрд. Добові торгові обсяги збільшилися на 46,8%, склавши $65,7 млрд. Щодо Ethereum, то його капіталізація на 10 березня 2023 року оцінюється в $173,09 млрд. Котирування активу розташувалися поблизу області $1414.

Варто зважити, що Шанхайське оновлення Ethereum було перенесено з березня на квітень 2023 року. Представники стартапу анонсували запуск тестової мережі Goerli, який має орієнтовно відбутися 14 березня.

Виконавчий директор Грейсі Чен прокоментував поточну динаміку головного альткоїну, зазначивши: «У найближчі 2-7 місяців Ethereum очікує на волатильний діапазон і відкат після короткострокового буллрану.

Зважаючи на відсутність зовнішньої ліквідності, а також високу спекулятивну активність інвесторів, в середньостроковій динаміці ефір може тривалий час утримуватися в діапазоні від $1200 до $2000.

Подальші перспективи головного альткоїну оптимістичні. Варто врахувати, що напередодні халвінгу біткоїну надходження інвестиційних коштів на криптовалютний ринок збільшуватиметься. Очікується, що до 2024 року котирування Ethereum досягнуть сильної області пропозиції в діапазоні від $2400 до $3500».

Раніше наша команда інформувала: криптовалютна спільнота обговорює новину про те, що американські регулятори так і не досягли консенсусу щодо правового статусу ефіру. При цьому багато криптоентузіастів обговорюють репресивну політику наглядових органів США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар