Goldman Sachs

Goldman Sachs: 45% сімейних інвесткомпаній цікавляться вкладеннями в криптовалюти

Керівники великими приватними капіталами компанії прагнуть наростити вкладення в криптовалютах, з’ясували в Goldman Sachs.

Згідно з новим опитуванням банку, участь в якому взяли понад 150 фірм з управління сімейними капіталами, 15% респондентів вже мають інвестиції в криптовалюті. Ще 45% заявили, що цікавляться цифровими активами як засобом хеджування «підвищилася інфляції, тривалого періоду низьких ставок і інших явищ в макроекономіці, що виникають на тлі року безпрецедентного валютного та фіскального стимулювання».

Дана категорія інвесторів рідко звітує про те, як вони управляють капіталами своїх заможних клієнтів. З тих, які взяли участь в опитуванні 22% мають під керуванням $ 5 млрд або більше, а 45% – від $ 1 млрд. Критики, тим часом виступають за посилення регулювання подібної діяльності після краху Archegos Capital Management Білла Хвана, що спричинило багатомільярдні збитки.

Учасники опитування також заявили про інтерес до інвестицій в «екосистему цифрових активів». Більшість клієнтів бажає обговорювати «блокчейн і технологію розподіленого реєстру», повідомила Міна Флінн з підрозділу з управління приватними капіталами Goldman Sachs. Багато хто вважає, що «ця технологія буде такою ж значущою, як інтернет, з позицій ефективності та продуктивності».

Інша група учасників опитування, проте, оголосила сумніви з приводу довгострокової вартості цифрових валют. Раніше Fidelity Digital Assets з’ясувала, що інвестувати в криптовалюти готові 70% інституціоналів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.