6 Квітня 2023 в 19:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глобальний ринок відреагував спадом на макроекономічну статистику США

Новини Bitcoin
Share this page to Telegram

Сьогодні Міністерство праці США опублікувало статистичні дані, згідно з якими було подано 228 тис. нових заявок на отримання допомоги з безробіття. Примітно, що аналітики прогнозували значення 246 тис. заявок. Ця інформація говорить про те, що попри всі макроекономічні труднощі, американський ринок праці все ще показує стійкість.

Світовий ринок відреагував на цю подію локальним падінням. Індекс Dow Jones Industrial втратив у ціні близько 0,4%, тоді як S&P 500 та Nasdaq знизилися на 0,5% і, відповідно, 0,7%. У сегменті цифрових активів також спостерігався локальний спад. Флагман крипторинка за останню добу втратив близько 0,84%. Станом на 6 квітня о 18:40 біткоїн розташувався на рівні $28,1 тис. Сумарна капіталізація монети склала трохи більше ніж $544 млрд.

Стабільний ринок праці породжує побоювання, що Федеральна резервна система у найближчій перспективі знову перейде до посилення монетарної політики.

Це виллється в подальше зростання ключової ставки рефінансування, що, звичайно, зіграє проти високоризикових активів, включаючи криптовалюти.

У минулому наша команда повідомляла: фахівці зазначили, що загальна капіталізація Tether USD наблизилася до рекордного екстремуму, зафіксованого наприкінці весни минулого року. Саме в той період відбувся резонансний крах Terraform Labs, що негативно позначилося і на USDT. У поточному році показник капіталізації стейблкоїну зріс майже на 20%.

За той же період інша стабільна монета USDC втратила в капіталізації близько 27%. Це обумовлено тим, що трохи більше $3,3 млрд забезпечення стейблкоїну розташовувалося в банку Silicon Valley Bank, що збанкрутував. Ця подія негативно позначилася на USD Coin.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар