Giesecke+Devrient

Глава SEC заявив про повноваження відомства щодо деяких DeFi-проєктів

Голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер повідомив, що його відомство може приступити до регулювання проєктів з простору децентралізованих фінансів.

У розмові з The Wall Street Journal Генслер зазначив, що регулювання, зокрема, підлягають проєкти, які винагороджують своїх учасників токенами та використовують інші подібні стимули, незалежно від того, наскільки вони «децентралізовані».

«Як і раніше присутня група ключових хлопців, які не тільки пишуть код, як в ПЗ з відкритим кодом, але часто мають управлінські повноваження та отримують комісії. Існує якась схема заохочення осіб, які просувають такі проєкти і спонсорують їх, в середині цієї системи », – сказав Генслер.


На думку голови SEC, термін «DeFi» якоюсь мірою спотворює смисл, оскільки такі платформи «займаються чимось, що може бути децентралізованим з одного боку, але високо централізованим з іншого». Наприклад, деякі DeFi-платформи можна порівняти з сервісами однорангового кредитування, які регулюються SEC, пояснив він.

Раніше Генслер назвав основні напрямки майбутньої діяльності SEC в питанні регулювання криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *