Біткоін

Glassnode: обсяг транзакцій в мережі біткоіна залишається низьким

Попри на зростання ціни BTC на 14% за тиждень і тимчасове подолання позначки $ 50 000, обсяг транзакцій в мережі залишається на «історично низькому рівні».

Згідно з останнім звітом Glassnode, попри зростання біткоіна в останні дні, «обсяги транзакцій знижуються, а мережа біткоіна щодня обробляє транзакції вартістю близько $ 18.8 млрд». При цьому, під час піку ціни BTC в травні та ралі до $ 65 000, цей показник був у два рази вище. Більш того, на цьому тижні стався помітний сплеск обсягів транзакцій серед «старих» монет, які перебували в гаманцях не менше п’яти місяців – частина з них була переведена, можливо на продаж.

На перший погляд, може здатися, що дотримуються стратегії HODL користувачі вирішили перевести в готівку свої довгострокові інвестиції. Однак інший показник, проаналізований Glassnode, демонструє оптимізм серед цієї групи інвесторів. Попри те, що продажі «старих» монет виросли, кількість BTC в гаманцях довгострокових власників збільшилася.

Glassnode вважає довгостроковими інвестиціями монети, які не були витрачені протягом 155 днів з моменту появи в гаманці користувача. Число таких монет зросла до рекордного рівня в 12,7 млн ​​BTC (67% монет в обігу без урахування безповоротних втрат).

Зростання кількості BTC, утримуваного довгостроковими інвесторами, дозволяє припустити, що прихильники стратегії HODL як і раніше вірять у подальше зростання біткоіна. Невелике зростання числа транзакцій «старих» монет, на думку аналітиків Glassnode, говорить про те, що інвестори вирішили частково зафіксувати прибуток, коли їм представився такий шанс.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *