12 Серпня 2021 в 20:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Генеральний директор стартапу Alchemy Coin засуджений за шахрайство з ICO і кредитами

Alchemy Coin
Share this page to Telegram

Генеральний директор Alchemy Coin Technology Джастінг Ченг визнав провину і був засуджений на 6 років за шахрайство з криптовалютами і кредитами на підтримку бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.
Міністерство юстиції заявило в середу, що колишній генеральний директор фінтех-стартапу Alchemy Coin Джастін Чен (Justin Cheng) був засуджений до тюремного ув’язнення за шахрайство.

«Чен привернув $ 400 000 доларів для стартапу Alchemy Coin, який використовував технологію блокчейну. Він ввів інвесторів в оману щодо життєздатності проєкту і законності первинного розміщення токенів, проведеного у зв’язку з ним », – йдеться в обвинувальному висновку суду.

Ці інвестиції були отримані за допомогою істотно помилкових і що вводять в оману заяв і упущень щодо доступу Alchemy Coin до капіталу, використання доходів інвесторів, готовності продукту його передбачуваної платформи однорангового кредитування (P2P) на основі блокчейну, і реєстрацію його токенів в рамках первинного розміщення токенів.

Чен брав участь в схемі отримання шахрайським шляхом більш $ 7 млн ​​у вигляді гарантованих державою безповоротних позик, призначених для надання допомоги малому бізнесу під час пандемії COVID-19. З метою отримання позики для збереження робочих місць і інших витрат по Програмі захисту зарплат (PPP), він надав до державних органів контролю сфабриковані дані про кількість найнятих працівників та розмір заробітної плати.

Як громадянин Тайваню, Джастін Чен буде висланий з США по закінченню терміну тюремного ув’язнення.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар