1 Травня 2023 в 20:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Гендиректором біржі Kraken став операційний директор Дейв Ріплі

Kraken
Share this page to Telegram

Команда криптовалютної торгової платформи Kraken офіційно оголосила про завершення ротації у керівництві.

Про своє звільнення з посади генерального директора співзасновник криптовалютної біржі Kraken Джессі Пауелл (Jesse Powell) заявив у вересні минулого року. Біржа оголосила, що наступником на посаді генерального директора може стати операційний директор Дейв Ріплі (Dave Ripley).

Ідучи, Джессі Пауелл говорив, що після оголошення про ротацію в кадровому складі керівництво компанії «зосередилося над досягненням плавного переходу» та створення умов для «наступної фази зростання під керівництвом Дейва Ріплі».

Наприкінці квітня Джессі Пауелл остаточно перейшов на місце голови ради директорів, а Дейв Ріплі офіційно обійняв посаду генерального директора біржі Kraken.

Разом із призначенням Дейва Ріплі у керівництві Kraken з’явилися три нові постаті: керівний директор з Північної Америки Гай Хірш (Guy Hirsh), директор з контролю за дотриманням нормативних вимог Сі Джей Рінальді (CJ Rinaldi) та член ради директорів Ден Ципорін (Dan Ciporin).

Криптовалютна біржа Kraken нещодавно отримала ліцензію постачальника послуг віртуальних активів (VASP) Центрального банку Ірландії (CBI) та зареєструвала як постачальник послуг дочірню компанію Payward Europe Solutions.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар