25 Серпня 2021 в 12:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Galaxy Digital Holdings і Alerian запустять вісім криптовалютних індексів

Galaxy Digital
Share this page to Telegram

Galaxy Digital Holdings спільно з Alerian і S-Network Global запустить сімейство індексів на акції компаній, що працюють в індустрії блокчейна і криптовалют.

Індекси Alerian Galaxy Global Blockchain Index і Alerian Galaxy Global Cryptocurrency-Focused Blockchain Index відстежуватимуть ціни акцій публічних компаній, пов’язаних з криптовалютами і блокчейном, майнінгових фірм, розробників інфраструктури, а також компаній, що займаються дослідженнями блокчейна або інвестують в біткоін.

Серед восьми нових продуктів – індекс під тікером CRYPTE, орієнтований на криптовалюти. До нього увійдуть акції платіжної компанії Square, криптовалютної біржі Coinbase, Voyager Digital, Argo Blockchain і Marathon Digital.

До складу індексу Alerian Galaxy Global Blockchain Index (BCHAIN) увійдуть Microsoft, трасти Grayscale на біткоін і ефір, Facebook і Mastercard. Крім того, будуть представлені й інші індекси: BLKCHN, CRYPTP і BLKCNP, пов’язані з криптовалютами і блокчейном. Їх склад буде змінюватися щомісяця, і на кожну компанію припадатиме рівна частка від загальної вартості індексу. У цьому місяці Galaxy Digital розширила свої пропозиції завдяки партнерству з Bloomberg, запустивши індексний фонд на кошик токенів DeFi.

«Одна з наших основних цілей – надавати інституціональним інвесторам безперешкодний доступ до екосистеми цифрових активів», – сказав партнер і керівник відділу управління активами в Galaxy Digital Стів Курц (Steve Kurz).

Нещодавно Galaxy Digital повідомила про збитки, які в II кварталі 2021 року склали $ 175,8 млн. Однак генеральний директор компанії Майкл Новограц (Michael Novogratz) не переймається цими результатами та зберігає оптимістичний настрій. За його словами, стратегічне партнерство з «блакитними фішками» галузі прискорить впровадження криптовалют, і це набагато важливіше, ніж короткострокові коливання ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар