Flare Finance

Flare Finance випустила колекцію NFT

Flare Finance, перший децентралізований фінансовий протокол на блокчейні Flare Network, оголосив про випуск ексклюзивної NFT-колекції. Доступно 7 777 альбомів Delorian NFT, присвячених минулим, сьогоденням і майбутнім подіям проєкту.

Дана NFT-колекція буде доступна на маркетплейсі Rarible – четвертої у світі за обсягом майданчику торгівлі цифровими колекційними предметами, заснованої на Ethereum. Вона була заснована у 2019 році російськими ентузіастами та навесні цього року залучила $ 14,2 млн інвестицій від американських фондів.

NFT

Колекція буде перенесена на Flare Network після запуску основної мережі. Це стане можливим завдяки сумісності Flare з блокчейном ефіріума.

Уже зараз предмети колекції можна придбати за ціною від 0,1 ETH, що зараз становить близько $ 320. Так само предмети колекції можна буде отримати безплатно в результаті еірдропу. Для цього необхідно поставити позначку “подобатися” вказаною твіту, зробити ретвіт і відзначити трьох прихильників Flare.

Крім того, власники цих NFT отримають доступ до різних акцій, пов’язаних з NFT, бонусів і переваг, присвяченим подіям в екосистемі, включаючи доступ до знижок на FlareDrop.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *