Leonteq AG

Фірма Leonteq AG охопить криптопослугами ринки Німеччини та Австрії

Швейцарська фінансова організація Leonteq AG оголосила про партнерство з ICF BANK AG для подання цифрових активів інституційних інвесторів, а також приватним клієнтам з Німеччини та Австрії. Завдяки партнерству інвестори отримають доступ до 18 криптовалют, включаючи лідерів ринку біткоін (BTC) і Ethereum (ETH).

Також у фінтех-компанії повідомили, що її партнером стало фінансова установа з Франкфурта ICF BANK AG. Глава відділу криптовалютних пропозицій в Leonteq Бьорн Гейдель зазначив, що в цей час швейцарська організація покриває майже 76% загальної ринкової капіталізації даного класу активів в Німеччині та Австрії.

Ми пишаємося тим, що пропонуємо нашим клієнтам настільки широкий фундамент і унікальні інвестиційні можливості в різних областях криптосфери, таких як децентралізовані фінанси, зберігання або блокчейн-технології, – додав топменеджер.

Член правління ICF BANK Саша Рінно, своєю чергою, зазначив, що інвестори в регіоні DACH (Австрія, Німеччина та Швейцарія) виявляють зростальний інтерес до операцій з цифровими активами. Він додав, що співпраця з Leonteq принесе користь тим, хто бажає приєднатися до криптовалютного ринку:

Завдяки співпраці з Leonteq ми задовольняємо інтерес до криптоактивів як інституційних, так і приватних інвесторів. Leonteq є визнаним емітентом, який виступає за перевагу і якість в області структурованих сертифікатів і криптоактивів, і ми раді працювати з ними.

Leonteq – велика фінтех-компанія зі штаб-квартирою в Цюриху. Вона надає структуровані фінансові та страхові продукти. Фірма обслуговує понад 50 ринків і управляє активами на суму понад $ 140 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *