Facebook

Facebook вкладає $ 50 мільйонів в розробку віртуального метавсесвіту

Facebook оголосив, що виділить 50 мільйонів доларів на дворічний фонд, якому буде доручено розпочати роботу з реалізації бачення компанії щодо віртуального метавсесвіту.

В оголошенні від 27 вересня сформульована дорожня карта Facebook зі створення свого метавсесвіту, при цьому фінансування планується для підтримки «глобальних дослідницьких і програмних партнерів», які прагнуть створити платформу на додаток до внутрішніх досліджень.

«Метавсесвіт не буде побудований відразу однією компанією. Ми будемо співпрацювати з політиками, експертами та галузевими партнерами, щоб втілити це в життя », – підкреслюється в заяві.

Метавсесвіт дозволить людям взаємодіяти один з одним, цифровими об’єктами та фізичним світом через свій аватар у віртуальному середовищі. Фінансування буде здійснюватися через XR-програми та дослідницький фонд Facebook.

Чутки про плани Facebook зі створення віртуального метавсесвіту почали циркулювати в червні, а в наступному місяці компанія оголосила про формування виконавчої групи, якій буде доручено курувати проєкт.

У своєму останньому оголошенні Facebook стверджує, що його метавсесвіт «не обов’язково пов’язаний з тим, щоб проводити більше часу в Інтернеті – це для того, щоб зробити час, яке ви дійсно проводите в Інтернеті, більш значущим».

Попри інвестиційний фонд в розмірі 50 мільйонів доларів, Facebook вважає, що пройде понад десять років, перш ніж з’явиться повна версія його метавсесвіту, що включає широкий спектр продуктів і послуг.

Щоб забезпечити етичне та інклюзивне розгортання свого метавсесвіту, Facebook також встановив партнерські відносини з декількома університетами та некомерційними організаціями, що представляють групи меншин, в тому числі Women In Immersive Tech, Africa No Filter, The University of Hong Kong і National Університет Сінгапуру.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *