Новини Ethereum

Ethereum спалили монет на 1 млрд $

Мережа Ethereum від моменту запуску поновлення спалила сотні тисяч монет, а точніше 284 000 на загальну суму майже в мільярд доларів. Швидкість спалювання становить на цей час майже один мільйон доларів в еквіваленті ETH в годину, або 5, 07 ETH у хвилину. Лідером в «знищенні» Ефіру залишається Uniswap, друге місце у Tether і третє 1inch /

ETH

Відзначимо, що протягом останнього місяця швидкість спалювання у хвилину виросла практично у 2 рази. Після того, як відбулося оновлення London, середня швидкість спалювання у хвилину становила приблизно на рівні в 3 ETH. Вже 10 вересня даний показник виріс до 5, 12 ETH. Фактично відбулося зростання на 70 відсотків.

До того, як в Ethereum не вийшло оновлення London, процес спалювання не здійснювався. На 10 вересня в мережі було спалено 265 тисяч монет на загальну суму в 897 мільйонів.

Також на початку цього місяця вартість активу виросла до 4000 доларів, проте потім знизилася до показника в 3,3 тисячі доларів. На цю мить загальна капіталізація криптовалюти становить трохи більш як 400 мільярдів доларів.

Як вважають в команді розробників, високі темпи спалювання дозволять монеті ставати більш дефляційної, ніж було раніше. Це повинно підвищити інтерес до активу з боку користувачів. Водночас варто зауважити, що поки комісійні збори залишатимуться на високому рівні, а масштабованість залишиться такою ж недостатньою, особливого інтересу у користувачів спалювання не викличе.

Для тих, хто вже давно працює з мережею Ethereum і має у своєму розпорядженні відповідні фінансові ресурси, спалювання монет такими темпами не особливо цікаво. А у користувачів, яким важливі низькі комісійні збори, які так і не реалізовані, спалювання монет не допоможе. Тому цей захід і не представляє для них значення.

Що має статися, щоб в мережі нарешті взяли до уваги вимоги користувачів про зниження зборів, невідомо. Втім, швидше за все, для команди розробників і самого В. Бутеріна ця вимога не має ніякого значення, оскільки вони й так добре заробляють. Таким чином, вони спалюють остаточно мости між собою і привілейованими учасниками та іншою криптоспільнотою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.