ConsenSys

Ethereum-проєкт Connext залучив $ 12 млн від ConsenSys

Сфокусований на інтероперабельності блокчейнів проєкт Connext залучив $ 12 млн від 1kx і входить в ConsenSys фірми Mesh.

Today, we’re thrilled to announce that we’ve raised a $12m ecosystem round from 82(!) leading stakeholders in the space.https://t.co/EnI9TB77ov

1/ pic.twitter.com/SyzSnXr7nD— Connext | We’re Hiring! (@ConnextNetwork) July 13, 2021

Фінансування надали 82 інвестори. Серед них: Coinbase Ventures, OkEx Ventures, eGirl Capital, Hashed, а також різні бізнес-ангели, включаючи Андре Кроне з yEarn.Finance і Сандіпа Наілвала з Polygon.

Залучені кошти стартап направить на розширення команди, подальший розвиток екосистеми Connext через програму грантів і масштабування мережі.

«Ми будемо працювати над інтеграцією з усіма проєктами другого рівня, а також з іншими мережами, сумісними з Ethereum», – заявив в інтерв’ю The Block CEO проєкту Арджун Бхуптані.

Для масштабування Connext збільшить кількість «маршрутизаторів» або постачальників ліквідності.

«Ми підключаємо десять кращих провайдерів в області стейкінгу. Ми також залучаємо групу інвесторів, які мають намір стати постачальниками ліквідності. Таку ж роль готові взяти на себе близько 200 технічних фахівців, які подали відповідні заявки », – прокоментував Бхуптані.

За словами представників проєкту, Connext привернув 40 000 унікальних користувачів, а обсяг укладених угод досяг $ 40 млн.

Нагадаємо, в березні творці рішення залучили $ 2,2 млн посівних інвестицій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *