APENFT

Ермітаж посварився з вокалістом Rammstein через колекції NFT

Вокаліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн в травні записав кліп на пісню «Улюблене місто» в інтер’єрах Державного Ермітажу, а недавно виставив на продаж колекцію невзаємозамінних токенів (NFT), що ґрунтуються на знятому матеріалі. У музеї заявили, що цією дією артист порушив умови угоди.

«Застереження про порушення ліцензійної політики музею, спрямоване пану Ліндеманну на стадії анонсу його проєкту « NFTill », не отримало відгуку – і нелегальні токени вивантажені на маркетплейс», – повідомили в пресслужбі Ермітажу.

Найдорожчий лот із колекції був оцінений в 100 тисяч євро. Бонусом його покупцеві покладається вечеря з Ліндеманном в Москві. Загальна сума виставлених на продаж NFT становить: € 1 288 302.

До останніх подій генеральний директор Ермітажу Михайло Піотровський позитивно відгукувався про співпрацю з німецьким виконавцем.

«Діалог культур може приймати самі парадоксальні форми, залишаючись при цьому діалогом і мостом над розірваним світом», – говорив він.

Таким чином Ермітаж став одним з перших музеїв у світі, залучених в розгляд через неузгоджене використання його творів у NFT. У березні стало відомо, що Ермітаж організовує власну виставку предметів мистецтва в форматі NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.