21 Липня 2021 в 20:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ентоні ді Іоріо звинуватив ЗМІ в перекручуванні причин його відходу з криптопроєктів

Ефіріум
Share this page to Telegram

Співзасновник Ефіріума Ентоні ді Іоріо роз’яснив свою позицію щодо виходу з криптовалютних проєктів: «Всупереч повідомленням ЗМІ, я не продаю криптовалюти і не збираюся робити це в майбутньому».
Ентоні ді Іоріо (Anthony Di Iorio) прокоментував повідомлення ЗМІ про його відхід з криптопроєктів з міркувань особистої й фінансової безпеки.

Ді Іоріо написав у Твіттері, що, всупереч повідомленням ЗМІ, головною причиною відходу з проєктів було бажання повністю зосередитися на благодійності, зберегти лідерство і бути корисним світу за допомогою розроблених ним моделей розв’язання проблем. Він не збирається відмовлятися від використання криптовалют ні зараз, ні в майбутньому.

Contrary to media reports safety was not main reason 2 sell @DECENTRALca / @jaxx_io & move to larger world problems. Among others, desire 2 focus on philanthropic projects, be a leader & be of service to all via problem solving models (I’ve developed) was much stronger incentive.— Anthony Di Iorio (@diiorioanthony) July 20, 2021

Ді Іоріо застеріг учасників спільноти Ефіріума від необґрунтованих висновків про долю проєкту, а також звинуватив ЗМІ в перекручуванні фактів в гонитві за гучними заголовками.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар