23 Лютого 2023 в 20:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерт обговорив вплив ВВП США на динаміку Bitcoin

біткоін
Share this page to Telegram

Валовий внутрішній продукт США за четвертий квартал збільшився на 2,7% за прогнозів у 2,9%. За даними Бюро економічного аналізу, зростання ВВП у поточному звітному періоді сповільнилося на 0,5% порівняно з показниками третього кварталу. При цьому споживчі витрати зросли на 1,4%, що стало мінімальним показником з початку минулого року.

Експерти припускають, що слабке економічне зростання підштовхне Федеральний резерв до обмеженого підвищення ставки рефінансування. Чергове засідання відомства відбудеться 21-22 березня цього року. Опублікований протокол FOMC за підсумками лютого 2023 року натякнув на зростання голубиних настроїв чиновників, проте говорити про перехід до м’якої монетарної політики не доводиться.

Цю ситуацію прокоментував відомий криптоаналітик Майкл Ван де Поппе. За його словами, ВВП США виявився нижчим, ніж очікувалося, але він все ще демонструє стійке зростання.

На цей час немає побоювань щодо розвитку рецесії, але ринок гостро реагуватиме на макроекономічні події. Загалом експерт зберігає бичачий погляд і припускає, що найближчими тижнями флагман крипторинка досягне позначки $30 000.

Станом на 23 лютого біткоїн торгувався поблизу позначки $23 958, додавши 1% за минулу добу. При цьому зараз простежується підвищена волатильність активу, оскільки над ринком панує локальна невизначеність.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар