30 Серпня 2021 в 17:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Доходи майнерів Ethereum виросли в серпні, попри спалювання комісій

Ethereum
Share this page to Telegram

Заробіток майнерів Ethereum збільшився в серпні, попри активацію поновлення EIP-1559. Цьому посприяла підвищена активність користувачів в просторі невзаємозамінних токенів (NFT) і зростання ціни ефіру, зазначає The Block.

Доходи майнерів за місяць склали понад $ 1,65 млрд, що більше ніж на 60% перевищує липневий показник. Переважну частину серпня ефір торгувався вище $ 3 000, тоді як протягом липня ціна залишалася ближче до $ 2 000.

Ethereum

До 29 серпня як комісії майнери встигли заробити 61 000 ETH проти 91 000 ETH в липні. 5 серпня відбулася активація пропозиції щодо поліпшення Ethereum (EIP) 1559. Вона передбачає спалювання значної частини комісій, які в минулому повністю відходили до майнерів. Проте ажіотаж навколо NFT змусив користувачів платити щедрі «чайові» за прискорену обробку транзакцій, завдяки чому падіння виявилося не настільки відчутним, яким могло б бути. У майнінговій фірмі Compass раніше допускали, що з урахуванням зростання курсу їх доходи впадуть на 20-30%.

Число спалених монет, тим часом досягло 136 487 ETH ($ 431 млн). Це значення окремо перевищує суму всіх комісій, зібраних майнерами минулого місяця.

У липні видобуток Ethereum виявився прибутковіше майнінгу біткоіна протягом третього місяця поспіль, що стало найдовшим подібним періодом в історії двох криптовалют. Дані The Block вказують на збереження цієї тенденції в серпні – з початку місяця майнери біткоіна заробили $ 1,23 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар