DeFi

DeFi-платформа dYdX залучила $ 65 млн від Paradigm та інших інвесторів

Децентралізована біржа криптовалютних деривативів dYdX закрила раунд фінансування Серії C в розмірі $ 65 млн. Його очолила венчурна компанія Paradigm, йдеться в пресрелізі.

У раунді також брали участь a16z, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Wintermute. Серед нових стратегічних інвесторів – QCP Capital, CMS Holdings, CMT Digital, HashKey, Electric Capital, Delphi Digital та інші.

«Додатковий капітал дозволить нам зберегти довгострокові перспективи та значно поліпшити ліквідність на біржі dYdX шляхом волатильності криптовалютних ринків», – йдеться в повідомленні.

Свіже фінансування команда направить на додавання нових активів і функцій в безстрокові контракти, запуск мобільного додатку, укладення нових партнерств, стратегічні інвестиції в міжнародні ринки зростання і розширення штату.

Раніше dYdX залучила $ 10 млн за підсумками раунду фінансування Серії В. Його очолили Three Arrows Capital і DeFiance Capital.

Нагадаємо, у 2020 році DeFi-платформа запустила три безстрокових контракти – на Chainlink (LINK), Ethereum і біткоін.

У січні 2021 року біржа представила протокол другого рівня в основній мережі Ethereum для торгівлі крос-маржинальними безстроковими контрактами з нульовими витратами на газ. У квітні dYdX повідомила про запуск рішення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *