DC Comics

DC Comics випустить колекцію безплатних NFT за мотивами коміксів

DC Comics і Palm NFT Studio випустять NFT за мотивами коміксів видавництва. Безплатні NFT будуть доступні всім, хто отримає реєстрацію на жовтневий захід DC FanDome 2021.

Минулої осені серія конференцій DC FanDome 2020 зібрала 22 млн глядачів, яким розповіла про нові комікси, фільми, телешоу і відеоігри бренду. Видавництво очікує ще більшого числа учасників на жовтневому FanDome 2021.

DC Comics оголосило про партнерство з Palm NFT Studio для створення нової лінійки NFT. Видавництв буде пропонувати цифрові колекційні предмети за мотивами обкладинок коміксів про Бетмена, Чудо-жінку, Супермена, Харлі Квінн і Зеленого Ліхтаря. Всі NFT будуть безплатними. Починаючи з 5 жовтня, DC FanDome надаватиме NFT всім, хто зареєструється для участі в заході, який відбудеться 16 жовтня. Користувачі зможуть отримати другий безплатний NFT, поділившись інформацією про захід в соціальних мережах. З огляду на розмір бази глядачів торішнього стрімінгового заходу, DC передбачає, що його ініціатива стане «однією з найбільших безплатних роздач NFT за всю історію». Представник компанії підтвердив, що Palm потенційно може випустити мільйони безплатних NFT. Згідно із заявою компанії, видавець і креативний директор DC Джим Лі (Jim Lee) сам вибрав ілюстрації для кожного колекційного предмета. Обкладинки коміксів будуть доступні в трьох рівнях рідкості. Як заявляє Palm, ця ініціатива – перший крок в партнерстві з DC.

Нагадаємо, в березні одне з найбільших видавництв коміксів заявило, що може почати запуск власних лінійок колекційних токенів (NFT) за мотивами популярних коміксів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *