11 Січня 2023 в 16:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase згорне більшу частину операцій у Японії

Coinbase
Share this page to Telegram

Американська біткоїн-біржа Coinbase вирішила згорнути основну частину операцій у Японії у рамках оптимізації витрат. Про це пише BNN Bloomberg.

Віцепрезидент із розвитку бізнесу та міжнародних відносин платформи Нана Муругесан зазначив, що рішення призвело «до скорочення більшості посад» у місцевому підрозділі.

Він не уточнив кількість звільнених, але наголосив, що частина працівників продовжить забезпечувати безпеку активів клієнтів. Топменеджер також відмовився коментувати потенційні злиття та поглинання, пов’язані з філією в Японії.

“Ми ретельно оцінюємо всі варіанти й повідомлятимемо про будь-які подальші оновлення в міру їх появи”, – заявив Муругесан.

2018 року Coinbase повідомила про відкриття офісу в Японії. Через два роки американська платформа зареєструвалася в місцевій асоціації віртуальних валютних бірж як учасник другого класу. Цей статус дозволяв претендувати на отримання дозволу на роботу як майданчик для обміну криптовалют.

У серпні 2021 року Coinbase оголосила про вихід на японський ринок у партнерстві з фінансовим гігантом Mitsubishi UFJ Financial Group.

Нагадаємо, у червні 2022 року біржа звільнила 1100 співробітників (18% штату) на тлі несприятливих ринкових умов. Восени без роботи залишилося ще 60 фахівців.

У січні Coinbase анонсувала третій раунд скорочень, запланувавши розірвати трудові відносини із 950 співробітниками.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар