14 Березня 2023 в 21:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase виступила з критикою позиції SEC у справі про інсайдерську торгівлю колишнього ексменеджера

Coinbase
Share this page to Telegram

Адміністрація Coinbase подала до суду приватну думку у справі ексменеджера біржі, заперечуючи наявність складу злочину та вимагаючи переглянути рішення.

Клопотання про припинення кримінальної справи надійшло на адресу окружного суду Сіетлу. Coinbase просить зупинити розслідування щодо Нахіла Вахі (Nikhil Wahi) та Ішана Вахі (Ishan Wahi), звинувачених Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) в інсайдерській торгівлі цінними паперами.

Керівництво Coinbase заперечує, що якийсь з активів, до яких мав доступ колишній менеджер Coinbase Ішан Вахі, був цінним папером. Криптобіржа в принципі не котирує цінних паперів.

Головний юрисконсульт торгового майданчика Пол Грюел (Paul Grewal) нагадав суду, що компанія неодноразово намагалася зареєструватись у SEC, щоб мати можливість пропонувати клієнтам цінні папери, номіновані у цифрових активах. Проте всі зусилля виявилися марними.

Повертаючись до матеріалів судового розслідування проти братів Вахі, Пол Грюел заявив, що SEC мала цілком законне право вимагати кримінального переслідування співробітників біржі, якби до цього змогла надати Coinbase вичерпні правила та рекомендації. Щобільше, SEC навіть не спромоглася захистити свою позицію в суді.

“Міністерство юстиції визнало це, коли звинуватило нашого колишнього співробітника та його спільників у шахрайстві з використанням електронних засобів, але не в шахрайстві з цінними паперами, оскільки залучені активи не є такими”, – написав Грюел у Твіттері.

У зверненні до суду Coinbase заявила, що SEC навмисно відхиляється від виконання своєї основної ролі для порушення нічим не обґрунтованих судових позовів. А також, що форми примусового регулювання з боку Комісії становлять загрозу для цифрового ринку США та інвесторів.

Днями гендиректор компанії Grayscale Investments пояснив відмову SEC схвалити запуск ETF на біткойн невмінням регулятора контролювати ринок криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар