13 Вересня 2021 в 20:44
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чарлі Лі відреагував на непідтверджене повідомлення про приймання Litecoin в Walmart

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Творець Litecoin Чарлі Лі після Walmart підтвердив, що повідомлення про їхню співпрацю було фейком.

«Так, це фейк. Не знаю, хто його створив », – заявив він в розмові з The Wall Street Journal.

Раніше на сайті GlobeNewswire вийшов пресреліз від імені Walmart, в якому говорилося, що найбільша у світі мережа роздрібних магазинів починає приймати Litecoin. Згодом у Walmart заявили, що зміст цієї публікації не відповідає дійсності й вони в цей час не приймають криптовалюту як платіжний засіб на території США.

Переконливості новини додав той факт, що її також опублікував офіційний акаунт Litecoin Foundation в Twitter. Лі пояснив, що менеджер облікового запису був введений в оману фейковим пресрелізом.

«Він теж подумав, що це правда. Не потрібно було робити ретвіт. Незабаром після цього ми видалили повідомлення, але збиток вже було завдано », – додав творець Litecoin.

Курс Litecoin стабілізувався близько $ 180, після того, як різко піднявся на 35% через публікацію пресрелізу і так само швидко опустився, коли в учасників ринку з’явилися сумніви в його правдивості. Згідно CoinMarketCap, обсяги торгів Litecoin за останні 24 години перевищили $ 8 млрд, хоча з початку липня в середньому становили близько $ 2 млрд в день.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар