Vontobel

CEO Vontobel: великі клієнти все більше цікавляться криптовалютами

Генеральний директор швейцарського приватного банку Vontobel Зено Штауб (Zeno Staub) повідомив, що заможні клієнти банку стали виявляти велику цікавість до криптовалют.
Особливим попитом серед роздрібних та інституційних інвесторів користується сертифікат-трекер, що дозволяє інвесторам торгувати біткоін за долари США. Штауб висловився і про можливості технології блокчейна. Він вважає, що блокчейн вже значно впливає на світову фінансову систему, модернізуючи та спрощуючи багато процесів, що вимагають великої кількості часу.

Гендиректор Vontobel назвав блокчейн єдиною доступною технологією, яка може забезпечити прозорість і довіру між сторонами без централізованого органу управління.

Банк Vontobel став одним з перших банків у Швейцарії, які створили інвестиційні продукти на основі біткоіна з 2016 року. У січні 2019 року Vontobel запустив регульований сервіс, за допомогою якого банки та фірми з управління активами можуть зберігати, купувати та продавати криптовалюти. Відповідно до фінансової звітності Vontobel, в першій половині 2021 року вартість активів, що знаходяться в управлінні банку, зросла на 11% і досягла рекордного рівня у 274.5 млрд швейцарських франків (близько $ 300 млрд).

«Ми “упакували” деякі криптовалюти в інвестиційні продукти, які дозволяють нашим клієнтам безпечно виходити на ринок криптовалют. Останнім часом стає все більше клієнтів, готових інвестувати в криптовалюти частину свого капіталу », – сказав Штауб.

Коментарі Штауб перегукуються з недавньою заявою банку JPMorgan Chase про те, що інвестори починають вважати криптовалюти новим класом активів. У червні інвестиційний банк Goldman Sachs повідомив про плани запустити торгівлю ф’ючерсами та опціонами на Ефіріумі, хоча аналітики банку вважають інвестиції в криптовалюти ризикованими.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *