1 Вересня 2021 в 10:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Бичачі натяки. На Coinbase резерви біткоінів – найнижчі з грудня 2017 року

Криптовалюти
Share this page to Telegram

За останні пару днів біткоін консолідувався між важливими лініями підтримки та опору, що, можливо, добре для його ціни, оскільки безперечно краще, ніж плоска корекція. Тепер дані показують, що баланс BTC на криптобіржі Coinbase знаходиться на рівнях, небачених з грудня 2017 року.

Один зі способів оцінити потенціал майбутніх великих стрибків ціни біткоіна – це стежити за балансом BTC на біржах.

Якщо число велике, це означає, що є ще біткоіни для торгівлі. Це дуже популярний показник, і аналітики використовують його для визначення можливості високої волатильності в найближчому майбутньому.

Дані популярного аналітичного ресурсу Glassnode показують, що у провідній американській криптовалютній біржі – Coinbase – баланс BTC такий же низький, як і в грудні 2017 року.

Coinbase

Після періоду помірного припливу BTC після травневого розпродажу Coinbase пережила великий відтік монет.

Таким чином, загальний баланс становить понад 700 тисяч BTC.

В останній раз баланс біткоінів Coinbase був на цьому рівні в грудні 2017 року.

Як згадувалося вище, той факт, що баланс біткоінів на біржі низький, можна розглядати як позитивний знак для ціни BTC. Звичайно, Coinbase – це лише одна з багатьох бірж, і їх потрібно об’єднати, щоб сформувати якийсь значущу тезу про ціну.

Інформація від CryptoQuant – ще одного відомого аналітичного ресурсу – показує нам, що починаючи з 26 липня на гаманцях всіх бірж відбулося зменшення кількості BTC.

Додатковим підтвердженням бичачої тези є зворотна кореляція між цим показником і ціною біткоіна, як остаточно показано на діаграмі нижче.

BTC

У будь-якому випадку важливо зберігати пильність і стежити за графіком. Попри позитивне закриття місяця, для біткоін-биків як і раніше критично важливо запобігти провалу 200-денної ковзної середньої як підтримки, а також стежити за недавніми позитивними рухами цін.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар