9 Серпня 2021 в 20:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Британський необанк Monzo почав блокувати перекази на Gemini

Gemini
Share this page to Telegram

Американська криптовалютна біржа Gemini потрапила під каток британських регуляцій, втративши перекази від необанку Monzo.

Британський необанк Monzo блокує грошові перекази на американську криптобіржу братів Уінклвосс Gemini. Про це пише британська газета The Telegraph з посиланням на необанк.

Причина зупинки переказів не повідомляється. Втім, в Monzo визнали, що з 21 липня грошові кошти через них не надходять на Gemini. Також в банку додали, що проводять тісну співпрацю з місцевими регуляторами.

Примітно те, що Gemini є однією з небагатьох криптовалютних компаній, які отримали ліцензію Управління з фінансового регулювання і нагляду (FCA) на ведення бізнесу у Великобританії. Як заявили в Gemini, біржа працює «над розв’язанням проблем, що виникають в результаті збільшення шахрайства».

Тиск на американську криптовалютну біржу відбувається після того, як у FCA опублікували попередження проти Binance. Згідно з ним, Binance Markets небезпечна для споживачів, оскільки працює без ліцензії. До Binance Group це застереження теж відноситься. Пізніше британські банки Barclays, HSBC, Santander, NatWest і інші почали блокувати грошові перекази на Binance.

Відзначимо, що в кінці липня стало відомо про порушення кримінальної справи проти самого Monzo з боку FCA. Повідомляється, що розслідування проти необанку і зовсім ведеться ще з жовтня 2018 року. Правоохоронці підозрюють, що британський фінансовий стартап порушив вимоги по боротьбі з відмиванням грошей.

Також стало відомо, що необанк активно шукає нові інвестиції для оплати потенційних штрафів за недотримання фінансових вимог.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар