24 Серпня 2021 в 20:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Блокчейн-стартап InfStones привертає $10 млн

Блокчейн
Share this page to Telegram

Платформа блокчейн-інфраструктури робить ставку на модель «докази ставки».

Інфраструктурний стартап блокчейн InfStones, привернув 10 мільйонів доларів в раунді фінансування серії A, який очолювала шанхайська компанія Qiming Ventures і включала інвестиції від DHVC, HashKey Capital, Plug and Play, SNZ Holdings і сімейного офісу підприємця Ляна Сіньцзюня, співзасновника і колишнього генерального директора китайського конгломерату Fosun International.

Основним продуктом стартапу є платформа, на якій користувачі можуть запускати вузли валідатора, отримувати доступ до даних в ланцюжку і створювати децентралізовані додатки в декількох мережах блокчейнів, таких як Binance Smart Chain, Cardano, Chainlink, Ethereum, Polkadot, Polygon і Solana.

Криптобіржа Binance, постачальник інфраструктури блокчейна imToken і аналітика Dune використовують платформу.

InfStones робить ставку на мережі з підтвердженням ставки (PoS), такі як та, яка використовується в майбутньому Ethereum 2.0, як механізм консенсусу «йти до», сказав генеральний директор стартапу Чженьву Ши, в заяві для CoinDesk.

PoS менш енергомістка, ніж модель доказів роботи (PoW), яка використовується блокчейном біткойнів і поточною ітерацією Ethereum.

Базована в Шанхаї компанія Qiming Ventures є відомою технологічної венчурною фірмою в Китаї, а HashKey Capital – гонконзький венчурний фонд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар