ВТС

BitMEX погодилася заплатити $ 100 млн в рамках врегулювання претензій влади США

Біржа криптовалютних деривативів BitMEX сьогодні оголосила про досягнення угоди з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) і Мережею по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN) США. В рамках врегулювання біржа погодилася виплатити $ 100 млн.

«Сьогодні важливий день в історії нашої компанії, і ми дуже раді, що вся ця ситуація залишилася позаду, – заявив генеральний директор BitMEX Олександр Хептнер. – У міру розвитку і вступу індустрії криптовалют в нову епоху ми теж переросли в найбільшу платформу криптодеривативів з повністю верифікованою користувальницькою базою. Всеосяжна верифікація користувачів, надійні заходи правової відповідності та можливості протидії відмиванню грошей є не тільки знаковими рисами нашого бізнесу, а й драйверами довгострокового успіху ».

BitMEX була заснована у 2014 році Артуром Хейсом, Беном Справою і Семюелем Рідом. 1 жовтня 2020 року влада США пред’явили їм звинувачення в порушенні закону про банківську таємницю, включаючи недостатні заходи протидії відмиванню грошей, після чого керівництво біржі повністю змінилося. BitMEX, в минулому ігнорувавши більшість чинних законів, вирішила верифікувати всіх користувачів, а Хептнер взяв курс на співпрацю з регуляторами. Суд над колишніми керівниками біржі за пред’явленим Міністерством юстиції кримінальним звинуваченням повинен відбутися в березні 2022 року. В останній публікації BitMEX пов’язані з ними обставини не згадуються.

«Ми з надзвичайною серйозністю підходимо до власних зобов’язань і продовжимо активно взаємодіяти з регуляторами в усьому світі, щоб грати активну роль у формуванні майбутнього цього видатного класу активів», – додав Хептнер.

Компанія також зазначила, що в цей час реалізує стратегію «За межами деривативів», в рамках якої вона освоює такі сфери, як спотовий ринок, брокераж, зберігання, інформаційні продукти та навчання, і вже здійснила ключові призначення для кожної з них.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.