Новини Bitcoin

Біткоін за два дні виріс більш ніж на 17%

Котирування головної криптовалюти досягали $ 55 тис. Два дні тому цифрова монета опускалася до локального мінімуму в $ 46,9 тис.
За останні два дні вартість біткоіна виросла більш ніж на 17%. Актив почав дорожчати після того, як 25 квітня його котирування падали до мінімальної позначки з початку березня в $ 46,9 тис. 27 квітня ціна першої криптовалюти досягала $ 55,2 тис. Станом на 16:50 за київським часом вона торгується на рівні в $ 54,6 тис.

Зростання криптовалюти відбувається на тлі публікації фінансової звітності компанією Tesla. Автовиробник продав 10% біткоінів на суму $ 272 млн, зафіксувавши прибуток в $ 101 млн. Завдяки продажу біткоіна Tesla вдалося вийти на рекордний прибуток за підсумками кварталу – $ 438 млн. Попередній рекорд був встановлений в третьому кварталі 2020 року і склав $ 331 млн.

Також в Twitter поширюються чутки про те, що завтра, 28 квітня, компанія Facebook може оголосити про інвестиції в біткоін після публікації фінансової звітності за перший квартал 2021 року. Про це в соціальній мережі написав партнер Morgan Creek Digital Алістер Мілн. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *