Біткоін

Біткоін впав на 10% на початку американської сесії

Торги на фондовому ринку США в понеділок, 20 вересня, стартували з падіння провідних галузевих індикаторів. Слідом за ризиковими активами позиції став більш агресивно здавати й біткоін (BTC).

Провідна цифрова валюта зараз торгується в районі $ 43 850. Її втрати склали понад 10%. Ефір (ETH) подешевшав до $ 3068. Капіталізація крипторинку зараз становить близько $ 1,93 трлн.

Аналітики пов’язують падіння вартості BTC з несподіваним відкотом фондового ринку, викликаного масованим виходом капіталу з ризикових інструментів.

За словами гендиректора Valkyrie Investments Лі Уолда, розпродаж на ринку цифрових активів був очікуваним. Трейдери почали виходити в кеш через побоювання, що фондовий ринок за підсумками сьогоднішніх торгів оновить мінімуми. Як тільки капітал почне повертатися в ризикові активи, цифрові валюти зможуть швидко відігратися, прогнозує аналітик.

Інвестори чекають сигналів від Федеральної резервної системи. В середині тижня американський регулятор повинен оголосити про свої подальші дії у фінансовому секторі. Дводенне засідання ФРС стартує завтра.

Волатильність може загостритися ближче до кінця поточного тижня, коли відбудеться вереснева експірація ф’ючерсів і опціонів на біткоіні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *