Binance

Біткоін-кит перемістив 3129 біткоінів з Binance на Xapo

Великі біткоін-гаманці активізувалися з переказами найцінніших цифрових активів з відомих цифрових бірж. За даними, опублікованими трекінговим сервісом Whale Alert, який займається криптоаналітикою і відстеженням блокчейнів, недавно біткоін-гаманець переклав з біржі криптовалют Binance на цифровий гаманець Xapo 3 129 BTC.

Загальна вартість транзакції склала близько $ 103 млн, вона була зафіксована в понеділок 12 липня. Цікаво, що на той момент в мережі BTC спостерігалося різке зниження загальної активності.

BTC

З червня 2021 року коефіцієнт пропозиції біткоіна на біржі значно знизився, оскільки провідні BTC-акаунти перемістили свої криптоактиви з торгових платформ на цифрові гаманці. У Santiment опублікували інформацію, згідно з якою протягом першого тижня липня 2021 року коефіцієнт пропозиції біткоіна досяг найнижчого рівня за шість місяців.

На додаток до останньої транзакції в 3129 BTC у Вівторок 13 липня Whale Alert зазначив переказ на 1000 біткоінів. Монетна сума $ 32 млн з криптобіржі Coinbase вирушила на цифровий гаманець.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.