24 Серпня 2021 в 08:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance відкинула звинувачення в маніпулюванні ринком

Binance
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа Binance виступила проти звинувачень в маніпулюванні ринком і заявила, що «залишає за собою право звертатися до суду для захисту власних інтересів».

Біржа не уточнила у зв’язку з чим розмістила публікацію. Вона висловила надію, що в міру зміцнення відносин галузі з регуляторами знизиться кількість «FUD і осіб зі злим умислом, в тому числі що видають себе за співробітників Binance».

21 серпня користувач Twitter під псевдонімом RealFulltimeApe назвав себе колишнім співробітником європейського підрозділу Binance і звинуватив торговельну платформу в обмані користувачів. Він стверджував, що має у своєму розпорядженні аудіо і відеодокази.

На момент написання твіт видалений, як і обліковий запис. Однак знімок з екрана повідомлень опубліковано на Reddit.

RealFulltimeApe

Раніше група міжнародних трейдерів подала позов проти криптовалютної біржі, звинувативши її в нездатності забезпечити доступ до інфраструктури під час пікових навантажень і багатомільйонних втратах.

Нагадаємо, влітку Binance зіткнулася з тиском з боку регуляторів ряду країн. У звіті ForkLog «Липень 2021 в цифрах» в хронологічному порядку зібрані претензії, висунуті Binance.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар