30 Січня 2023 в 15:34
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance та Mastercard оголосили про випуск криптокарти у Бразилії

Binance
Share this page to Telegram

Представники інформаційного агентства Reuters розповіли, що керівники платіжного гіганта Mastercard Inc та криптобіржі Binance уклали угоду. У понеділок 30 січня 2023 року компанії повідомили, що спільно випустять новий продукт, призначений для жителів Латинської Америки. Йдеться про те, що у Бразилії стане доступна передплачена пластикова карта.

Це пройде в рамках широкомасштабного плану партнерів щодо «розширення зв’язку між традиційними фінансами та криптовалютою». Згідно з заявою, нова карта Binance Card знаходиться на стадії бета-тестування і має стати загальнодоступною в найближчі кілька тижнів. Таким чином, Бразилія стане другою країною в регіоні, де буде запущено таку ініціативу. Раніше стало відомо про те, що аналогічний продукт з’явився у сусідній Аргентині.

За словами представника криптовалютної торгової платформи Binance, Бразилія є одним із десяти найбільших ринків біржі. Фахівець зазначив, що передплачена карта дозволить новим та чинним користувачам Binance у цій країні здійснювати покупки у продавців Mastercard, а також сплачувати рахунки, використовуючи віртуальні валюти.

Раніше наша редакція розповідала, що за даними дослідників, Латинська Америка не є наймасштабнішим ринком криптовалюту. Однак, у 2022 році сектор цифрових валют набув великої популярності серед місцевого населення.

Аналітики Міжнародного валютного фонду (IMF) пояснили, що причиною інтересу до криптовалют стало величезне зростання інфляції більшості національних валют у регіоні. Наприклад, у Бразилії, Чилі, Колумбії, Мексиці та Перу цей показник досяг 15-річного максимуму. У зв’язку з цим стейблкоїни набагато частіше використовувалися місцевим населенням як інструмент для збереження заощаджень.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар