16 Лютого 2023 в 08:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance сподівається відбутися штрафом від американських регулювальників

Binance
Share this page to Telegram

Найбільша за обсягом торгів криптовалютна біржа Binance сподівається позбутися штрафу від претензій американських регуляторів.

Директор зі стратегічних питань Binance Патрік Хіллманн повідомив, що торгова платформа співпрацює з чиновниками, щоб з’ясувати, як загладити провину за допущені в минулому порушення.

За словами Хіллманна, компанію швидше за все оштрафують, але він не виключає можливості застосування санкцій іншого характеру.

Binance кілька разів ставала фігурантом розслідувань у США. 2018-го Мін’юст запідозрив біржу у пособництві у відмиванні грошей. 2021-го Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами з’ясувала, що майданчик надавав американцям послуги з торгівлі криптовалютними деривативами без необхідної реєстрації.

Минулого року Комісія з цінних паперів та бірж зацікавилася діяльністю американського представництва фірми через зв’язок директора Binance Чанпена Чжао з маркетмейкерами Sigma Chain AG та Merit Peak.

Хіллманн пояснив порушення закону, які могла зробити біржа, відсутністю ясності у законодавстві, що регулює оборот криптовалют. При цьому він високо оцінив результати взаємодії з американською владою та висловив упевненість у сприятливому для Binance результаті.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар